DOLAR28,9919% 0.23
EURO31,2252% -0.16
STERLIN36,3918% -0.22
FRANG32,9603% -0.25
ALTIN1.866,62% -1,07
BITCOIN1.278.042-0.863

7 film birden vizyonda

Yayınlanma Tarihi : Google News

Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı. Bu hafta sonu üçü yerli, 7 film sinemaseverlerle buluştu.

Bruce Willis’in başrolünde oynadığı “Hayalet Suikastçi” gerilim ve aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday.April Mullen’in yönetmenliğini yaptığı “Simülasyon” bir bilim kurgu hikayesini beyaz perdeye taşıdı. Kadir Doğulu, Sinan Albayrak ve Dilek Serbest’in rol aldığı Süleyman Arda Eminçe’nin yönettiği “Mitat” iddialı yerli yapımlar arasındaki yerini aldı. Haftanın yerli korku filmi olarak ise “Gasp” seyircisinin karşısına çıktı.

HAYALET SUİKASTÇI

Yönetmen: Jesse Atlas

Senarist: Jesse Atlas, Aaron Wolfe

Oyuncular: Bruce Willis, Nomzamo Mbatha, Dominic Purcell

Orijinal adı: Assassin

FİLMİN KONUSU:

Film, yeni bir teknolojinin denendiği bir askeri programda yer alan bir gizli ajanın ölmesi sonucu onun yerine gelen eski bir askerin olayı aydınlatmaya çalışmasını konu ediniyor.

“Valmora, liderliğindeki özel bir askeri operasyon, bir ajanın zihninin başka bir kişinin vücudunda gizli, ölümcül görevler gerçekleştirmesini sağlayan fütürist mikroçip teknolojisini icat eder. Ancak bir ajan gizli bir görev sırasında öldürülünce, sorumluyu adalete teslim etmek için eski seçkin bir asker programa gizlice sızar.”

SİMÜLASYON

Filmin Türü: Gerilim, Bilim-Kurgu

Yönetmen: April Mullen

Oyuncular: Robbie Amell, Jordana Brewster, Simu Liu

FİLMİN KONUSU

Film, kendi özgürlüklerini elde etmeye çalışan yapay zekaları durdurmaya çalışan bir ajanın hikayesini konu ediyor.

“Kocasını trajik bir kazada kaybeden Faye, eşinin yerini insansı bir yapay zeka olan SIM ile doldurur. Ancak SIM ve onun gibi zeki programlar insanlara karşı başkaldırıp özgürlüğünü elde etmeyi planlamaktadır. SIM’leri ve onların ölümcül planlarını durdurmak üzere Ajan Kessler görevi devralır.”


ZİNDANLAR EJDERHALAR: HIRSIZLAR ARASINDAKİ ONUR

Filmin Türü: Macera, Fantastik

Yönetmen: John Francis Daley, Jonathan Goldstein

Oyuncular: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Rege-Jean Page

FİLMİN KONUSU

Ünlü rol yapma oyunu Dungeons & Dragons’un sinema uyarlaması, kayıp bir kalıntının peşine düşen bir grup maceracının hikâyesini anlatıyor:

“Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider.”


GASP

Filmin Türü: Korku, Gerilim

Yönetmen: Mohsen Rabiei

Oyuncular: Nergis Odzak, Sercan Boztepe, Beyzanur Önispir

FİLMİN KONUSU

Film, eşinin kendisini aldattığını düşünen Sema’nın bu konu hakkında büyü yaptırmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.


GİZEMLİ ADA MENÇUNA

Filmin Türü: Macera, Komedi, Aile

Yönetmen: Bora Onur

Oyuncular: Şahin Irmak, Masal Günay, Öykü Günay

FİLMİN KONUSU

Film, Gizemli Ada Mençuna isimli bir video oyununun gerçek hayata uyarlanması ve bunu deneyimlemesi için bir adaya on çocuğun davet edilmesi sonrası gelişenleri anlatıyor.


MİTAT

Filmin Türü: Komedi, Dram

Yönetmen: Süleyman Arda Eminçe

Oyuncular: Kadir Doğulu, Sinan Albayrak, Dilek Serbest

FİLMİN KONUSU

Film, rutin bir hayatı olan Mitat’ın, bir gece kapısının çalmasıyla değişen hayatını anlatıyor.

Evden işe, işten eve gidip gelen son derece sıradan bir hayatı olan Mitat Karaman’ın, bir gece zil çalınca uyanıp diyafon düğmesine basarak apartman kapısını açmasıyla değişen hayatını anlatıyor.


PRODUKTY 24

Filmin Türü: Dram, Suç

Yönetmen: Michael Borodin

Oyuncular: Zukhara Sanzysbay, Lyudmila Vasilieva, Tolibjon Suleymanov

FİLMİN KONUSU

Film, Rusya’da yasadışı göçmen olarak çalışan Muhabbet’in yaşadığı tüm zulümlere karşı verdiği mücadeleyi konu ediniyor.

Muhabbet, Moskova’nın kenar mahallerinden birindeki bir bakkalda canını dişine takarak çalışmakta, geceleri de burada kalmaktadır. Birlikte çalıştığı diğer yasadışı göçmenler gibi ona da emeği karşılığında tek ruble dahi ödenmemekte, molaya çıkmasına dahi izin verilmemektedir. Bakkalın sahibi, yeni doğmuş oğlunu elinden aldığında Muhabbet’in de canına tak eder; çaresizliğin ve korkusunun üstesinden gelerek özgürlüğünü kazanır, diğerlerini kurtarır, ancak Rusya’dan ayrılmak zorunda kalır. Anavatanı Özbekistan’a dönen Muhabbet, çocuğunu ne pahasına olursa olsun geri almak için mücadele etmeye başlar.

Kaynak: BoxOfficeTürkiye

Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı. Bu hafta sonu üçü yerli, 7 film sinemaseverlerle buluştu. Bruce Willis’in başrolünde oynadığı “Hayalet Suikastçi” gerilim ve aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday.April Mullen’in yönetmenliğini yaptığı “Simülasyon” bir bilim kurgu hikayesini beyaz perdeye taşıdı. Kadir Doğulu, Sinan Albayrak ve […]

DEVAMINI OKU