DOLAR28,9919% 0.23
EURO31,2252% -0.16
STERLIN36,3918% -0.22
FRANG32,9603% -0.25
ALTIN1.866,62% -1,07
BITCOIN1.276.943-0.595

Ağzınızı açık bırakacak: Sürpriz finaliyle şaşırtan filmler!

Yayınlanma Tarihi : Google News

Sürpriz finaliyle sinemaseverlerin ağzını açık bırakacak yeni bir listemizle sizlerleyiz. Burada paylaştığımız filmlerden herhangi birini izlediyseniz, diğerlerinin de nasıl olacağını az çok kestirebilirsiniz. Daha fazla bekletmeden listemize geçelim. İşte sürpriz sonlu filmler…

Sürpriz finaliyle ağzınızı açık bırakacak filmler

Exam

Büyük ve gizemli bir şirket, işe alım ilanı yayımlar. Başvuran ve mülakatları geçen 8 yetenekli aday son bir sınav için penceresiz bir odaya sokulur. Önlerine yalnızca bir kağıt ve kalem koyulan katılımcıların cevaplaması gereken yalnızca 1 soru vardır.

Oculus

Çocukluğunda büyük bir travma yaşayan Katlie, yıllarca erkek kardeşi Tim’in ailesini öldürdüğü iddiasıyla karşı karşıya kalmıştır. Aralarının düzelmesi için çabalasalar da sanki yine de bir şeyler yolunda gitmemektedir.

Kime ait olduğu bilinmeyen, antika bir ayna Kaylie’nin şüphelerinin merkezine oturur. Etrafındakileri etkisi altına alabilen bu aynanın ilk sahibi adeta sırra kadem basmıştır. Aynanın kendisine bakan kişiyi ele geçirebilme özelliğine sahip olması Kaylie’nin araştırmasını derinleştirir. Çevresindeki herkes ailelerini Tim’in öldürdüğünden emin gibidir.

Fakat Kaylie’ye göre ailesini katleden erkek kardeşi Tim değil, doğaüstü bir varlıktır. Kaylie hem cinayetin sebebiyle yüzleşmek hem de erkek kardeşinin adını temize çıkarabilmek için kendisini tehlikenin göbeğine atar.

Dogville

Peşindeki mafyadan kaçan Grace, küçük bir kasabaya sığınır. Bölge halkı geçmişinden kaçan bu güzel kadını kısa zamanda bağrına basar ve onun için üzülür. Fakat köyde geçirdiği güzel günlerin ardından her şey değişmeye başlar.

The Lobster

Filmde bekar insanlar 45 gün içinde kendilerine romantik partner bulabilecekleri bir merkeze gönderilir ve verilen sürede partner bulamadıkları takdirde istedikleri bir hayvana dönüştürülürler. Filmin başrolündeki Colin Farrell ise yeni bekar kalmış bir adamdır ve insan olarak kalmak için bir partner aramaktadır.

The Tree of Life

Jack’in, çocukluk masumiyetinin kaybolmasından başlayarak buruk bir yetişkinlik evresine geçişini konu alıyor. Tam bu geçiş sürecinde de babası ile yaşadığı çalkantılı baba-oğul ilişkisi, öykünün merkezine oturuyor.

The Prestige

Film, birbirini alt etmeye çalışan 2 sihirbazın hikayesini anlatıyor. 19. yy sonlarında Londra’da geçen hikayede Robert, sevgili eşi Julia ve Alfred hem arkadaşlar hem de bir sihirbazın asistanlarıdır. Bir gösteride Julia ölünce Robert Alfred’i suçlar ve düşman olurlar.

Nightcrawler

Lou Bloom kariyer peşinde genç ve hırslı bir adamdır. Hayatta amaca giden her yol mübahdır düsturunu benimseyen bu adam, geceleri şehirde yaşanan suç olaylarını tüm açıklığı ile kamerasına kaydetmeye başlar.

Memento

Film, kısa süreli hafıza kaybı olan bir adamın karısını öldürenleri bulma çabasını konu ediyor. Leonard, otel odalarında konaklayan ve sadece nakit para kullanan biridir. Şık giysiler giyip, Jaguar marka araba kullanır ve dışarıdan iş adamı gibi görünmektedir.

Mulholland Drive

Betty Elms, en büyük hayali Hollywood’da ünlü bir aktrist olmak olan bir kadındır. Bunun için Hollywood’a doğru bir yolculuğa çıkmıştır. Burada kendi hayatında hayallerini süsleyen bir noktaya ulaşmış olan kadınla tanışır ve onun başarılarına hayran kalır.

Sürpriz finaliyle ağzınızı açık bırakacak filmler listemiz bu kadar. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Haberin kaynağı

https://shiftdelete.net/surpriz-finaliyle-agzini-acik-birakacak-filmler

Bugün sizlerle beyaz perdenin büyüsünü canlandıracak yapımları paylaşıyoruz. İşte sürpriz finaliyle ağzınızı açık bırakacak filmler…

DEVAMINI OKU