Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgatAhmet Ali Erol: ‘2023 huzur ve mutluluk getirsin’

Ahmet Ali Erol: ‘2023 huzur ve mutluluk getirsin’

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, 2022 yılının son günlerinin yaşandığını belirterek, “Bir yılı daha geride bırakırken, milletimiz ve Manavgatımız için daha iyi, daha güzel, daha huzurlu, daha müreffeh bir yıl olması temennisiyle 2023 yılına girmenin hazırlıklarını yapıyoruz. Geride bırakmak üzere olduğumuz 2022 yılında, hükümetimizin çabaları sayesinde bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgının izleri ülkemizden tamamen silindi” dedi.

Ak Parti hükümetinin özellikle 15 Temmuz yapılan hain darbe ve işgal girişiminin ardından içeriden ve dışarıdan her türlü ekonomik ve siyasi saldırıyla karşı karşıya kaldığını anlatan Başkan Erol, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli ve öngörülü yönetimi sayesinde ülkemiz ve devletimiz bu saldırıların hepsini bertaraf etti. Geçtiğimiz yıl Şubat ayında başlayan Ukrayna Savaşı, bütün dünyaya ve milletimize ülkemizin ne kadar önemli olduğunu bir defa daha gösterdi. Hükümetimizin uyguladığı politika sayesinde bugün Türkiye’de Batı ülkelerinde yaşananlara benzer sıkıntılar yaşanmıyor. Hem Ukrayna hemde Rusya aralarında savaş olmasına rağmen Türkiye’yi en güvenilir ortak olarak görüyor” ifadelerini kullandı.

YANGININ ZARARLARINI GİDERİYORUZ

2022 yılında Manavgat’ta yapılan çalışmalara da değinen başkan Erol, “İlçemizde yaşanan büyük yangın felaketinin ardından Ak Parti olarak önceliğimiz, yangında mağdur olan vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesiydi. Yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yeniden Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatını kaybeden insanlarımızı geri getiremeyiz ama diğer bütün kayıpları telafi etmek için hem devlet hemde parti olarak canla başla çalışıyoruz. Yangın bölgesine ve yangında mağdur olanlar milyonlarca liralık yardım yapıldı. Evleri zarar gören vatandaşlarımızın yeni inşa edilen konutları da en iyi şekilde yapılarak kendilerine teslim edilmeye başlandı” dedi.

İLÇEMİZE YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR

Başkan Ahmet Ali Erol, ilçede eğitim ve sağlık yatırımlarının da hız kesmeden devam ettiğini söyleyerek, “Halihazırda ilçemizde ilk ve orta dereceli okul inşaatları aralıksız devam ediyor. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi eğitim imkanlarına kavuşmaları için elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Diğer taraftan ilçemizde yeni bir hastane yapılması içinde ihale süreci tamamlandı. Yeni hastanemizin ihalesi yapıldı. İtiraz süresi gibi kanuni süreler geçtikten sonra yer teslimi yapılarak hastane inşaatına başlanacak” diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI BİRLİKTELİĞİ

2023 yılında Türkiye’nin gelecek 5 yıllık kaderini belirleyecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinin yapılacağını belirten Başkan Ahmet Ali Erol, “Ak Parti olarak Cumhur İttifakı’nı oluşturduğumuz MHP ile birlikte bu sene yapılacak olan seçimlerde en yüksek alıp hem Recep Tayyip Erdoğan’ın bir dönem daha cumhurbaşkanı olarak görev yapmasını sağlayacağız; hemde TBMM’de çoğunluğu sağlayarak hükümetmizin rahat görev yapmasına yardımcı olacağz” dedi.

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, 2023 yılının Manavgat’a, Türk Milleti’ne ve tüm insanlığa huzur ve refah getirmesini diledi.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın