DOLAR 18,8383 % 0.1
EURO 20,3282 % -1.12
GRAM ALTIN 1.128,47 % -2,34
ÇEYREK A. 1.845,04 % -2,34
BITCOIN 447.214 -0.532
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Ak Parti’den Ankara çıkarması

Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, aralarından Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’unda olduğu partisinin ilçe ve belediye başkanlarıyla Ankara’da, şehre yapılacak yatırımlar konusunda bakanlarla görüşmeler yaptı. Görüşmelere Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve Atay Uslu’da katıldı.

Ak Parti’nin Ankara çıkarmasına katılan Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’la görüştü. Başkan Erol, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’la yaptıkları görüşmede, yangın bölgesindeki çalışmaları değerlendirdiklerini belirterek, “Yangın başladığı ilk andan itibaren başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere bütün bakanlarımız bölgemize büyük ilgi gösterdi. Yangının üzerinden bir yıl geçmesine rağmen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’un yangın bölgesine ilgisi hala sürüyor. Bakanımız, bölgeyi köy köy hatta mahalle mahalle olarak biliyor. Hangi mahallede hangi sorunlar yaşanıyor hepsini görüyor” dedi.

YENİ TOKİ KONUTLARI İSTEDİK

Yangın bölgesinde yapılan çalışmalar ve Manavgat halkının isteklerini Bakan Kurum’a Ankara’da dosya olarak sunduklarını anlatan Başkan Erol, “Sayın Bakanımıza, hem yapılan çalışmaları hemde vatandaşlarımızın isteklerini rapor olarak sunduk. Yangın bölgesinde TOKİ tarafından yapılan konutlardan vatandaşın büyük memnuniyet duyduğunu anlattığımız sayın bakanımıza, Manavgat’ta yaşanan konut sorununu da aktardık. Manavgat’ta yaşayanların önemli bir kısmının turizm sektöründe sabit ücretle çalıştığını anlattığımız bakanımızdan, bölgemize planlananlar haricinde de TOKİ tarafından toplu konut yapılmasını, halkın bu yönde büyük isteği olduğunu aktardık” dedi. Başkan Erol; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un söylediklerini not ederek, bakanlık bürokratlarına Manavgat’ta yeni yapılabilecek çalışmalar için araştırma ve hazırlık yapılmasını istediğini söyledi.


Warning: Illegal string offset 'ozellikler_videOzet' in /home/u753624172/domains/akdenizpazar.com/public_html/wp-content/themes/theHaberV7/dosyalar/singlesablon/single-videogaleri.php on line 132

Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, aralarından Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’unda olduğu partisinin ilçe ve belediye başkanlarıyla Ankara’da, şehre yapılacak yatırımlar konusunda bakanlarla görüşmeler yaptı. Görüşmelere Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve Atay Uslu’da katıldı. Ak Parti’nin Ankara çıkarmasına katılan Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol; Çevre, Şehircilik ve İklim […]

27 Ekim 2022 - 22:24