Salı, Ocak 31, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgatAk Parti’den CHP’ye tepki

Ak Parti’den CHP’ye tepki

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, CHPli Aliye Coşar’ın yaptığı açıklamalara tepki göstererek, “Sayın Aliye Coşar da yaptığı açıklama ile eğitim ve sağlık alanında yaptığımız yatırımları yok saymakla kalmamış vatandaşlarımıza yanlış bilgiler vermiş, kamuoyunu yanıltmaya çalışmıştır” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, Manavgat’ı her alanda ileriye taşıyacak geliştirecek yatırımlarla buluşturduklarını belirterek, “Sağlıktan eğitime, tarımdan turizme kadar çok büyük yatırımları ilçemize kazandırıyoruz. Müjdesini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat verdiği Manavgat Devlet Hastanemiz ile ilgili süreç devam ediyor. Hastanenin proje ihalesi yapıldı. Kısa süre içerisinde inşaat başlayacak” dedi.

Manavgat’ın bugüne kadar turizm ve tarım kenti olarak nitelendiğini ama bundan sonra eğitiminde ekleneceğini ifade eden Ahmet Ali Erol, “Çok önemli eğitim yatırımları Manavgat’ımızda başladı. Sadece 2022 yılı yatırım programına 17 yeni okul dahil edildi. Kapalı yüzme havuzunun ihalesi yapıldı. Hükümet Binamızın inşaatı sürüyor. Sulama ile ilgili yatırımlar başlıyor. Yaşadığımız yangın afetinin yaralarını sarmaya devam ediyoruz. Evlerini kaybeden vatandaşlarımıza yeni evlerini teslim ediyoruz. Hemşerilerimizin zararlarını karşılıyoruz. Yanan ormanların yerine ağaçlar dikiyoruz” dedi.

HALKI YANLIŞ BİLGİLENDİRMELERİNE İZİN VERMEYİZ

Ak Parti olarak ilçenin gelişimine yardımcı olacak projeler üzerinde çalıştıkları bir dönemde CHP’nin yaptığı basın açıklamasını mesnetsiz olarak değerlendiren Erol, “Bizler bunları yaparken maalesef birileri siyaset peşinde, gündemi değiştirme peşinde. Sırf eleştirmek için mesnetsiz isnatlar ile açıklamalar yapıyorlar. Şehrimize yapılan hizmetler, yapılan yatırımlar için teşekkür etmelerini elbette beklemiyoruz. Ama yok saymaların, hemşerilerimizi yanlış bilgilendirmelerini kabul etmeyiz, buna izin vermeyiz” dedi.

ASILSIZ İDDİALARLA YAPILAN BASIN AÇIKLAMASI

CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar’ın yaptığı açıklamada ilçeye yapılacak olan yatırımları yok saydığını ve vatandaşlara yanlış bilgiler verdiğini vurgulayan Ahmet Ali Erol, “Sayın Aliye Coşar da yaptığı açıklama ile eğitim ve sağlık alanında yaptığımız yatırımları yok saymakla kalmamış vatandaşlarımıza yanlış bilgiler vermiş, kamuoyunu yanıltmaya çalışmıştır. Bizler Manavgat ve Manavgatlılar için tüm siyasi partilerle iletişim kanallarını hep açık tuttuk. Manavgat’a kazandırılacak her türlü projenin destekçisi olduk. CHP ilçe Başkanı da bize istediği zaman ulaşabileceğini bilmesine, ilgili kurumlardan bilgi alabilmesine rağmen bu yolu tercih etmedi ve asılsız iddialar ile bir basın açıklaması yaptı” dedi.

ÇAĞLAYAN ANADIOLU LİSESİ ZAMANINDA AÇILACAK

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“İlçemize fayda sağlamaktan daha çok gündem değiştirmek için yapılan açıklama maalesef mesnetsiz iddialar ile doludur. Çağlayan Anadolu Lisesi’nde çalışmalar devam etmektedir. Yeni binanın temeli atılmıştır. Yoğun yağışlar nedeni ile çalışmalara zaman zaman ara verilmekle beraber belirtilen sürede Çağlayan Anadolu Lisesi eğitime kapılarını açacak ve evlatlarımız yeniden sınıflarına kavuşacaktır. Yapılan çalışmaları istediği zaman gidip görebilir.

YATIRIMLARI ALİYE COŞAR DIŞINDA HERKES BİLİYOR

Eğitimle ilgili yatırımları ilçemize kazandırılan yeni okulları defalarca açıklamamıza anlatmamıza rağmen CHP ilçe başkanı duymamayı, bilmemeyi tercih etmiştir. Milletvekillerimizle beraber yaptığımız çalışmalar sonucunda ilçemize tam 17 yeni okul kazandırdık. Bunu sayın Aliye Coşar dışında tüm Manavgat biliyor.

Sayın Aliye Coşar merak etmesin Manavgat emin ellerde. Milletvekillerimiz ile birlikte Manavgat ile ilgili her konuyu yakından takip ediyor Manavgat’a hak ettiği yatırımları projeleri bir bir kazandırıyoruz. Kazandırmaya da devam edeceğiz.”

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler