Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 27. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ozan ile Tolğa, Oltan’ın güvenini kazanmak için tehlikeli bir plan yapıyor. Bu planın sonunda Ozan yaralanıyor. Tarık, Yeşim’in kendisini zehirlediğini anlayıp onu terk ediyor. Yeşim, Güzide’nin evini soyup aldığı eşyaları satıyor. Güzide bunu ispatlayıp Yeşim’i, köşeye kıstırıyor. Ozan, Zeliş’le birlikte eve geldiklerinde Yeşim ve annesiyle karşılaşıyor. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğreniyor.

Güzide Zeliş’in Yeşim’in Kuzeni Olduğunu Öğreniyor!

Aldatmak dizisinin 28. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümünde; Güzide, evini tekrar alıp Tarık’ı evden gönderiyor. Yeşim ise, Tarık’ın buna izin vermesini hazmedemiyor. Tarık, kendisini öldürmek isteyenin Yeşim olduğunu anlıyor ve onu terk ediyor. Oylum, annesine hamile olduğunu söylemeden bebekten kurtulmak istiyor. Behram’ın tehditleri karşısında ne yapacağını bilemez duruma geliyor ve başka bir doktor bulup onun haberi olmadan bebeği aldırmayı planlıyor.

ALDATMAK 27. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Oltan, yine Ozan’ı tehdit edip kötü işlerine alet etmek istiyor. Ondan bir emaneti bırakmasını istiyor. Ozan da kabul ediyor. Yolda ise, Ozan’ı götüren taksici onu ormanlık bir alana götürüp yaralıyor.. Yaralanan Ozan, hastaneye kaldırılıyor.

Hastanede Güzide, Oltan’ın üzerine yürüyüp eğer oğluna bir şey olursa onu kendi elleriyle öldüreceğini söylüyor. Elmas hanım, Ali Zezai’nin avukatlığına soyunup onu kurtarmak için uğraşıyor. Tarık, Öykü’nün merdivenlerden düştüğünü öğrenince onu Yeşim’in elinden alıp oteline götürüyor.

Tolga, Behram’ı Oylum’un gözünden düşürmek için yaptığı planda Ozan’ın yaralanmasına neden olduğu için çok üzülüyor. Hastaneye gittiğinde Güzide’nin yüzüne bakamayıp yaptığından pişman oluyor. Ozan, bu planı Ozan’la birlikte yaptıklarını annesine itiraf ediyor.

Oylum Behram’ın yanına gidip ona, birlikte olamayacaklarını farklı dünyaların insanları olduğunu söyleyip onu terk ediyor. Behram’dan kurtulduğunu düşünen Oylum hemen bebekten kurtulup Tolga’ya geri dönmeyi düşünüyor. Oltan, Ozan’ın kendisine tuzak kurduğunu anlıyor.

Oylum Behram’ın, ayrılma kararını kabul ettiğini düşünüp rahatlıyor. Ama Behram Oylum’un yanına gelip ona, Tolga’nın silahlı saldırıya uğradığını onun ölebileceğini söylüyor. Oylum, bunun üzerine Behram’dan iyice korkmaya başlıyor. Behram ona, kendisini zorla sevdiğini söylemesini istiyor. Oda, söylemek zorunda kalıyor.

Güzide, evini soyanın Yeşim olduğunu anlıyor. Yeşim’i ve teyzesini eve çağırıp onları spot eşya satan kişiyle yüzleştiriyor. O sırada Ozan, kız arkadaşı Zeliş’le eve geliyor. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğun öğrenip yeni bir şok yaşıyor.