Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAsayişAlman turist çaldığı paralarla yakalandı

Alman turist çaldığı paralarla yakalandı

Manavgat’ta 5 yıldızlı bir otelde konaklayan Kırgızistan uyruklu kadın turist C.A.’nın çantasını çalan Alman turist M.D. (34) JASAT ekipleri tarafından yakalandı.

Manavgat’ın Sorgun Titreyengöl turizm bölgesinde 5 yıldızlı bir otelde tatil yapan Kırgızistan uyruklu C.A. dün otelin lobi bölümünde otururken çantasını bırakarak tuvalete gitti. Döndüğünde çantasını bulamayan C.A., çantasında yaklaşık 10 bin 90 dolar ve bir miktar Kırgız Som’u olduğunu belirterek şikayetçi oldu.

ÇALDIĞI PARALARLA YAKALANDI

Şikayet üzerine Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Merkez Jandarma Karakolu ekipleri tarafından araştırma başlatıldı. Yapılan araştırma ve güvenlik kameralarının incelenmesi sonucunda çantayı alan şüphelinin Alanya’da bir otelde konaklayan Almanya uyruklu olduğu M.D. olduğu belirlendi. Şüpheli Alman M.D. kaldığı otel odasında hırsızlamış olduğu  7 bin 700 Dolar, 5 bin 210 TL, 1250 Kırgız Somu ile 1gram esrar  ve 1 gram kokain uyuşturucu maddeleriyle yakalandı. Şüpheli M.D. jandarma tarafından gözaltına alındı.

Kırgızistan uyruklu C.A.’ya, Alman M.D.’nin odasına ele geçirilen paraları jandarma ekipleri tarafından tutanakla teslim edildi. Kırgızistanlı C.A. jandarma ekiplerine teşekkür etti.

Alman uyruklu M.D.’nin odasında bulunan hırsızladığı paralar Kırgız turiste iade edildi

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın