Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaSiyasetAntalya Ak Parti'de Cumhurbaşkanı Erdoğan heyecanı

Antalya Ak Parti’de Cumhurbaşkanı Erdoğan heyecanı

Ak Parti Antalya İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumartesi günü yapacağı ziyaret ve toplu açılışlar için hazırlıklarını sürdürdü. Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Antalya’ya geliyor. ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla ülkemizin dünyaya açılan kapısı Antalyamızda 1 Milyar 157 Milyon TL değerinde 82 projenin açılışını gerçekleştirecek olan Sayın Cumhurbaşkanımız, 7 Ocak 2023 tarihinde Cumartesi günü saat 12.30 ‘da Kepez Turgut Özal Spor Salonu önünde hemşehrilerimizle buluşacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya’da gerçekleştireceği programları için AK Parti İl Teşkilatı’nda çalışmalar devam ediyor. AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MKYK Üyeleri, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarıyla birlikte ziyaretle ilgili hazırlıkları devam ettirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya ile, Antalya’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’la buluşmaya hazır olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş yaptığı açıklamada, “Hasret bitiyor, Sayın Cumhurbaşkanımız Antalyalı hemşehrilerimizle buluşuyor. Bu heyecanı özlemiştik. Mitingler bizim düğünlerimizdir. Bundan önce olduğu gibi Antalyamıza yakışır şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılayacağız” dedi.

1 MİLYAR 157 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı kapsamında AK Parti teşkilatlarının aralıksız olarak çalışmalarına devam ettiğini anlatan Başkan Taş, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Antalya’ya geliyor.  ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla ülkemizin dünyaya açılan kapısı Antalyamızda 1 Milyar 157 Milyon TL değerinde 82 projenin Toplu Açılışını gerçekleştirecek olan Sayın Cumhurbaşkanımız, 7 Ocak 2023 tarihinde Cumartesi günü saat 12.30 ‘da Kepez Turgut Özal Spor Salonu önünde hemşehrilerimizle buluşacak.

Bizler Cumhurbaşkanımızın Antalya programları için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bakanlarımız, MKYK Üyelerimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve tüm teşkilatlarımızla bir araya gelerek eksiksiz bir organizasyon için çalışıyoruz. Teşkilatlarımızla birlikte bayram havasında bir toplu açılış ve miting için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum.”

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın