Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaTürkiyeAntalyaAntalyalı ‘Çılgın Dondurmacı’nın müşterisiyle dansı olay oldu

Antalyalı ‘Çılgın Dondurmacı’nın müşterisiyle dansı olay oldu

Antalya’lı Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç’in bir müşterisiyle ettiği dans sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Her paylaşımı ile gündem olan TikTok fenomeni Çılgın Dondurmacı, Antalya’da bulunan kendine ait dondurma standının önünde genellikle kadın müşterileriyle dans ederek videolar yayınlıyor. Gerçek adı Mehmet Dinç olan fenomenin dünyanın dört bir yanından hayran kitlesi bulunuyor. Antalya’da dondurma dükkanı bulunan Mehmet Dinç çıkardığı Kalbimsin, Bulamam Senden Başka ve Ahlaa Habibti şarkılarıyla birlikte müşterileriyle ettiği dansları TikTok’a yükleyerek fenomen oldu. Antalya’da bulunan dondurma dükkanında çektiği videolar ile fenomen haline gelen Çılgın Dondurmacı bu kez iç esmer müşterisiyle beraber dans etti. O anları izleyenler şaştı kaldı…

ESMER MÜŞTERİSİYLE DANS ETTİ!

Fenomen Çılgın Dondurmacı paylaşımlarıyla sosyal medyanın dikkatini çekiyor. Her paylaşımı rekor izlenmeler alan Mehmet Dinç, esmer müşterisiyle dans videosunu TikTok hesabında yayınladı.

Düzgün fiziğiyle dikkat çeken müşterisini izleyenler gözlerini alamadı. Fenomen dondurmacının o paylaşımına dünyanın dört bir yanından yorum yağdı.

MİLYONLARCA HAYRAN KİTLESİ VAR

Çılgın Dondurmacı; kadın müşterileriyle dondurma standının önünde kendi şarkılarıyla dans ederek çektiği videoları TikTok, YouTube ve Instagram’da yayınlıyor. Hem Türkiye hem de yurt dışında tanınan Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç’in TikTok’ta 18.6, Instagram’da 1.1 milyon takipçisi bulunurken YouTube’de ise 3 milyondan fazla abonesi var.

Paylaşımları yoğun ilgi gören fenomen dondurmacının paylaşımları kimileri tarafından beğenilirken kimileri tarafından kötü yorumlar alıyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -