Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgat‘Bizim kız’, Toros dağlarında göz kontrolünde

‘Bizim kız’, Toros dağlarında göz kontrolünde

AK Parti Antalya milletvekili ve göz doktoru Tuba Vural Çokal, Manavgat ilçesinin Beğdiğin Mahallesi’nde vatandaşların göz kontrollerini gerçekleştirdi. Kontroller sırasında Tuba Vural Çokal’a, kadınlar ‘bizim kız’ diye seslendi.

Ak Parti Antalya milletvekili Tuba Vural Çokal, TBMM’nin tatilde olduğu dönemde vatandaşları ziyaretlerini sürdürdü. Milletvekili Çokal, TBMM’de ki bütçe görüşmeleri öncesinde kendisine ulaşan Beğdiğin Mahallesi’nden kadının gözlerinden rahatsız olduğunu, işlerinin yoğunluğu ve ilçe merkezinin uzak olması sebebiyle hastaneye gidemediğini söylemesi üzerine göz muayenesini gelerek  kendisinin yapacağına söz verdi.

‘BİZİM KIZ’ DİYE SESLENDİLER

TBMM’nin tatile girmesinin ardından, gerekli ekipmanları da yanına alan milletvekili Tuba Vural Çokal, Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı’nın yaptığı organizasyonla Toros Dağları’nda bulunan Beğdiğin Mahallesi’nin ziyaret etti. Ziyarette vatandaşlarla sohbet eden milletvekili Çokal, başta öğrenciler olmak üzere köyde yaşayan bütün vatandaşların göz muayenesini gerçekleştirdi. Bazı kişilerinin görme yetilerinin zayıfladığını bazılarında görme kayıpları olduğu için daha detaylı tedavilerinin yapılması amacıyla Manavgat Devlet Hastanesi ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yönlendiren Ak Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal’a kadınların ‘bizim kız’ diye hitap etmesi dikkati çekti.

AMACIMIZ İNSANA HİZMET

Milletvekili Çokal, TBMM’nin kapalı olduğu dönemlerde sürekli olarak vatandaşların arasında olduğunu belirterek, “Ak Parti olarak, insana olan hizmeti en üstte tutuyoruz. Bizim insanlarımız her şeyi en iyisine layık. Devletimiz bu konuda bütün imkanlarını sonuna kadar kullanıyor. Bizlerde milletvekilleri olarak sürekli vatandaşlarımızla birlikteyiz. Onların dertlerini dinliyor, yaşadıkları sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın