Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaEkonomiBültenX, Ar-Ge'ye ağırlık verdi

BültenX, Ar-Ge’ye ağırlık verdi

İSTANBUL (İGFA) – Kamu kurumları ile özel şirketlere hizmet veren Bültenx, medya ilişkilerinin yönetilmesini sağlayan bir otomasyon sistemine sahip. Bu yazılım sayesinde kurumsal iletişim departmanları ve iletişim uzmanlarının markaların medya ilişkilerini yönetmesinde yardımcı oluyor.

Bültenx olarak birçok markaya hizmet verdiklerini belirten Bültenx Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Kemal As, medya teknolojileri alanında proje ve otomasyon sistemleri üzerine çalışmalar yürüttüklerini kaydederek, bu kapsamda geliştirdiğimiz ve yüzlerce markaya hizmet verdiklerini söyledi.

Türkiye’deki ulusal ve yerel yayın yapan tüm medya mecralarını kapsayan bir veri tabanı otomasyonu olduğunu belirten As, “Bültenx olarak geliştirdiğimiz bu sistem sayesinde iletişim uzmanları, basın danışmanları ve PR şirketlerinin medya ilişkilerini yönetmesine yardımcı olmaktayız. Bültenx Teknoloji A.Ş. olarak AR-GE çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Hem Bültenx’i geliştirmeye ve yeni özellikler eklemeye dönük çalışmalarımız hem de medya teknolojileri üzerine yeni projeler üretmeye devam etmekteyiz. Bültenx’i tercih eden kamu kurumları, şirketler ve bireysel kullanıcılarımızdan oluşan yüzlerce markaya hizmet vermekten gurur duymaktayız” dedi.

İGF Haber Ajansı

RELATED ARTICLES
- Advertisment -