DOLAR28,9833% -0.02
EURO31,2161% -0.03
STERLIN36,3555% -0.1
FRANG32,9356% -0.06
ALTIN1.861,46% -0,28
BITCOIN1.230.840-3.943

Drift ve modifiye tutkunları Manavgat’ta buluştu

  MANAVGAT, (DHA)- ANTALYA Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen Drift Modifiye Buluşması, drift ve modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi. Manavgat Belediyesi, drift ve modifiye tutkunlarını bir araya getirmek ve gençleri buluşturmak …

Yayınlanma Tarihi : Google News
Drift ve modifiye tutkunları Manavgat’ta buluştu

 

MANAVGAT, (DHA)- ANTALYA Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen Drift Modifiye Buluşması, drift ve modifiye araç tutkunlarını bir araya getirdi.

Manavgat Belediyesi, drift ve modifiye tutkunlarını bir araya getirmek ve gençleri buluşturmak amacıyla Ulualan Kum mevkisinde Drift Modifiye Buluşması etkinliği düzenledi. Etkinliğe Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, eşi Hatice Sözen, oğlu İbrahim Sözen, kızı İrem Sözen, belediye başkan yardımcıları, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar ve yönetim kurulu üyeleri ile modifiye dernekleri ve binlerce araba tutkunu genç katıldı. Manavgat Belediyesi tarafından özenle ve tüm güvenlik önlemleri göz önünde bulundurularak yapılan etkinlikte, spor ve modifiye arabalar izleyenlere unutulmaz görsel şovlar yaptı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de gençlerle beraber arabalara binerek drift yaptı. Başkan Şükrü Sözen’in drifti, gençler tarafından beğeni ve alkış aldı. Drift ve modifiye dernekleri, Manavgat Belediyesi’nin organizasyonun kusursuz olduğunu belirterek, gençleri eğlenceli bir aktiviteyle bir araya getiren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Etkinlikte genç sanatçı Tuğrul Çıngı da sahneye çıkarak popüler şarkılarıyla katılımcıları coşturdu.

BAŞKAN SÖZEN: ENERJİMİZİ GENÇLERDEN ALIYORUZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, gençlerin drift ve modifiye tutkusunu büyük heyecanla gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “Gönlümüz istiyor ki bu tutkuyu birbirimize zarar vermeden gerçekleştirelim. Gençlerimizin enerjisini, heyecanını ve yaşam tutkusunu biliyoruz. Onların yanında olmak, heyecanı beraber yaşamak ve bu zemini beraber oluşturmak da bizim görevimiz. Bizler, sizlerden büyük olsak da heyecanımızı ve enerjimizi sizlerden alıyoruz. Emek verilerek hazırlanan araçları hep beraber gördük ve gurur duyduk. Gençlerin araçlarıyla gurur duyduğuna şahitlik ettik. Tek dileğimiz, gençlerimizin bu alanı sağlıklı kullanması ve birbirine zarar vermeyecek şekilde bu tutkularını yaşamalarıdır. Yaşam koşullarının sırtımıza bindirdiği zorluklara rağmen bu kentin bu enerjiyi kullanabilecek gençleri var. Tüm gençlerimizle gurur duyuyoruz. Bu vesile ile katılım gösteren tüm paydaşlara ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Şükrü Sözen, konuşmasının ardından drift ve modifiye derneklerinin temsilcilerine plaket verdi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.