DOLAR28,9919% 0.23
EURO31,2252% -0.16
STERLIN36,3918% -0.22
FRANG32,9603% -0.25
ALTIN1.866,62% -1,07
BITCOIN1.280.109-0.148

Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kayhan Metehan’ın Ömer’in Oğlu Olmadığını Öğreniyor!

kendisine ait olduğunu söylüyor. Kızılcık Şerbeti 23. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Kayhan, Metehan’ın Ömer’in oğlu olmadığını öğreniyor.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kayhan Metehan’ın Ömer’in Oğlu Olmadığını Öğreniyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 22. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nursema, babasıyla birlikte eve dönüyor. Abdullah, kızına söz verdiği gibi Alev konusunu ona anlatmak için söze başlıyor. Nursema, annesinin kötü olduğunu duyunca onun konuşmaya devam etmesini engelliyor. Kıvılcım, Çimen’in elindeki flash diskin içinde uygunsuz videolar görüyor. Metehan, o görüntülerden dolayı göz altına alınırken Ömer, oğlunu kurtarmak için o flash diskin kendisine ait olduğunu söylüyor. Kızılcık Şerbeti 23. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Kayhan, Metehan’ın Ömer’in oğlu olmadığını öğreniyor.

Kayhan Metehan’ın Ömer’in Oğlu Olmadığını Öğreniyor!

Kızılcık Şerbeti 23. bölüm 1. fragmanında; Ömer, gözaltına alınıyor. Kıvılcım, büyük bir üzüntü içine giriyor. Fatih, amcasının Kıvılcım yüzünden hapiste olduğunu öğrenince Doğa’yla aralarında tartışma yaşanıyor. Tüm bunlar olurken Kayhan, Leman’dan Metahan’ın onun ölen kocasının oğlu olduğunu öğreniyor. Ömer’in karşısına çıkan Kayhan ona, Metehan’ın onun oğlu olmadığını bildiğini söylüyor.

İşte Kızılcık Şerbeti 23. bölüm 1. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nursema’nın koşulunu kabul ederek onu eve dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema’nın kararından vazgeçmesiyle bir nebze rahatlıyor. Ancak, Alev’e olan duygularını kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsız oluyor. Doğa, staj yerini değiştiriyor. Bunu öğrenen Fatih, karısının gönlünü almak için ona bir araba almak istiyor.

Kendini çok akıllı sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşüyor. O dolandırıcı kadını eve getiriyor. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın açılışı iki aileyi bir kez daha bir araya getiriyor. Abdullah, iki tane hediye alıyor. Doğa’ya bir gerdanlık alıp kızına zor durumunda yardım ettiği için ona hediye ediyoir.

İkinci hediyeyi ise Alev’e verip ona teşekkür ediyor. Abdullah Alev’e, yaptığının yanlış olduğunu o konuları artık bir daha açılmamak üzere kapattığını söylüyor. Bu arada Pembe, Abdullah’ın iki hediye aldığını, ikinci hediyeyi kime verdiğini merak etmeye başlıyor.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz görüntülerle ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e bir zarar gelmeden konuyu halletmek istiyor. Bu durumu kurula götürüyor. Ömer’e durumu anlattığında iş işten geçmiş oluyor. Kuruldaki bir öğretmek Metehan’ı polise şikayet ediyor.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın evine gidiyor. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul ediyor. Kayhan, bu evlilik işlemlerini yapmak için Leman’dan genel bir vekaletname istiyor. Ömer ile Kıvılcım, birlikte okula dönüyor. Polislerin Metehan’ı götürdüklerini gören Ömer, ne yapacağını bilemiyor.

Oğlunu kurtarmak için polislere o görüntülerin kendisine ait olduğunu söylüyor.

Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Abdullah Doğa’ya Yaptıkları İçin Teşekkür Ediyor!

Kaynak: Magazin Haberleri

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.