DOLAR 18,8383 % 0.1
EURO 20,3282 % -1.12
GRAM ALTIN 1.128,47 % -2,34
ÇEYREK A. 1.845,04 % -2,34
BITCOIN 447.214 -0.532
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Manavgat Belediyesi’ne 2 ödül birden

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2020 - 10:28

Manavgat Belediyesi’ne 2 ödül birden

Manavgat Belediyesi Akdeniz Belediyeler Birliği(AKBB)’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle birden layık görüldü.

Manavgat Belediyesi’nin insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı ile geliştirdiği projeler, ödüllerle taçlandırılmaya devam ediyor. Manavgat Belediyesi Akdeniz Belediyeler Birliği(AKBB)’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 2 ödüle birden layık görüldü.

2 PROJEYE ÖDÜL VERİLDİ

Yarışmada Manavgat Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi projesi İyi Yönetişim ve Halkla İlişkiler Kategorisi’nde, Etüd Proje Müdürlüğü’nün Manavgat Kent Meydanı projesi ise Peyzaj, Plalama,Tasarım ve Uygulama Projeleri kategorisinde yine 3.’lük ödülüne layık görüldü.

SÖZEN, EKİPLERİYLE KATILDI

Mimar Sinan Kongre Merkezi’nden düzenlenen ödül törenine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları Levent Ardıç, Mustafa Ceylan, Sosyal İşler Müdürü Saffet Nergiz, Etüd Proje Müdürü Gülbahar Budak’ın yanı sıra projelere emeği geçen personel de katıldı.

ÖDÜLLER MANAVGAT HALKININ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ödülleri Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün elinden sahneye ekibiyle birlikte çıkarak aldı. Başkan Sözen, Manavgat’ın gelişimi adına hayata geçirilen projelerin ödüllerle taçlandırılmasının kendisini ve ekibini onurlandırdığını belirtti. Başkan Sözen, “Ödüllerimizin gerçek sahibi her zaman birlikte yürüdüğümüz Manavgat halkıdır. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.