Salı, Ocak 31, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgatManavgat Devlet Hastanesi'nde 4 uzman doktor göreve başladı

Manavgat Devlet Hastanesi’nde 4 uzman doktor göreve başladı

Manavgat Devlet Hastanesi’ne atanan beyin cerrahi, dahiliye ve iç hastalıkları, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları servislerine 4 uzman doktor göreve başladı.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan son doktor atamaları ile Manavgat Devlet Hastanesi’ne 4 uzman doktor atandı. Devlet hastanesinde beyin cerrahi servisine operatör doktor Murat Sili, dahiliye servisine uzman doktor Ahmet Torun, göğüs hastalıkları servisine uzman doktor Emine Nur Kalemdaroğlu ve göz hastalıkları servisine operatör doktor Çisil Erkan Pota atandı. Ataması yapılan doktorlar Manavgat’ta hasta kabulüne başladı.

Yeni atanan doktorlara başarılar dileyen Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Mehmet Deniz, “Manavgat’ta yaşayan vatandaşlarımıza kaliteli ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunmak için tüm sağlık personelimizle yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Hastanemizde dahiliye servisine 7’nci, göğüs hastalıkları servisine 5’inci, göğüs hastalıkları ve beyin cerrahi servislerine 3’üncü doktor olarak atamalar yapıldı. Kadromuz güçlendi. Manavgat’a gelerek hasta kabulüne başlayan uzman doktorlarımızla bu çabalarımız artarak devam edecek. Önümüzdeki günlerde yeni doktor arkadaşlarımız da aramıza katılacak. Manavgat Devlet Hastanesi olarak vatandaşlarımızın ilçe dışına gitmeden teşhis ve tedavilerini burada tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler