Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgatManavgat İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Mehmet Deniz atandı

Manavgat İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne Mehmet Deniz atandı

Bir süredir vekaletle yürütülen Manavgat İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne kadın doğum uzmanı doktor Mehmet Deniz atandı.

Manavgat İlçe Sağlık Müdürü Doktor Aşur Eker, bir süre önce ailevi sebepleri gerekçe göstererek görevinden istifa etti. Devlet hastanesi başhekimi uzman doktor Mehmet Çınar’ın vekaleten sürdürdüğü Manavgat İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne devlet hastanesinde görevli kadın doğum uzmanı operatör doktor Mehmet Deniz atandı. Yapılan devir teslim töreniyle doktor Mehmet Deniz görevine başladı.

“EN İYİ SAĞLIK HİZMETİNİ SUNACAĞIZ”

Türkiye’nin ve dünyanın Covid-19 sebebiyle çok çetin bir sınav verdiğine dikkati çeken Doktor Mehmet Deniz, “Böylesine hassas bir dönemde bana bu görevi layık gören Antalya İl Sağlık Müdürümüz Ünal Hülür’e, ilçe sağlık eski müdürü Aşur Eker’e ve tüm müdürlerimize teşekkür ediyorum. Yeni çalışma arkadaşlarımızla en iyi şekilde çalışarak Manavgat halkına en iyi sağlık hizmeti sunmak için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız” dedi.

MEHMET DENİZ KİMDİR?
1969 yılında doğan doktor Mehmet Deniz 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi’nden mezun olmasının ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde kadın doğum ihtisasını tamamladı. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde kadın doğum uzmanı olarak görev yapan doktor Mehmet Deniz en son Manavgat Devlet Hastanesi’nde kadın doğum uzmanı olarak görev yaptı. Mehmet Deniz evli ve 3 çocuk babası.

denizli escort

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın