Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaGündemManavgat polisinden ‘Anneler Günü’ çiçeği

Manavgat polisinden ‘Anneler Günü’ çiçeği

MANAVGAT İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Anneler Günü kapsamında devlet hastanesinde görev yapan sağlık çalışanları başta olmak üzere annelere çiçek dağıtıldı.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri tarafından, Anneler Günü’nde devlet hastanesinde başta koronavirüs salgınıyla mücadele edenler olmak üzere sağlık çalışanlarına çiçek; ilçede yaşayan şehit ve gazi aileleriyle emekli olan ve aktif çalışan polis memurlarına ise koronavirüs önlemleri kapsamında çiçek ve kolonya verildi. Antalya Konya karayolu Hacıobası Yol Kontrol Müşterek Uygulama Noktası’nda görevli polislerde, seyahat eden kadınlara Anneler Günü münasebetiyle çiçek verdi. Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri ayrıca kanser hastalığıyla mücadele eden annelere de çiçek verdi.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, millet olarak anneleri baş tacı bildiklerini belirtip, tüm kadınların anneler günlerini kutlayıp, “Onlar birgün değil hayatları boyunca umudun, şefkatin, merhametin, gücün ve kararlılığın adı oldular. Tüm annelerimizin günlerini kutluyorum” dedi.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın