Salı, Ocak 31, 2023
Ana SayfaGündemManavgat'ta AVM’de mahsur kaldı

Manavgat’ta AVM’de mahsur kaldı

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde bir AVM’de mahsur kalan Ata Coşkun, mahsur kaldığı alışveriş merkezinde kurtarılmak için polisten yardım istedi. Bekçiler tarafından güvenlik görevlisinin çağrılmasının ardından Ata Coşkun alışveriş merkezinden çıkarıldı

Manavgat’ta bulunan bir alışveriş merkezine dün gece kapanış saatinden sonra açık olan ön kapıdan giren Ata Coşkun, üst katlarda bulunan spor salonuna çıktı. Spor salonunun kapalı olduğunu gören Ata Coşkun, giriş katına inip dışarı çıkmak istedi. Dış kapıların da kapalı olması nedeniyle Ata Coşkun, alışveriş merkezinde mahsur kaldı. Haber verilmesi üzerine alışveriş merkezine çarşı ve pazar bekçileri sevk edildi. Çarşı ve Pazar bekçilerinin haber vermesiyle alışveriş merkezine gelen güvenlik görevlisinin kapıyı açmasıyla Ata Coşkun, dışarı çıktı.

GÖREVLİYLE TARTIŞMA

Dışarı çıkmasının ardından güvenlik görevlisiyle tartışan Ata Coşkun, alışveriş merkezinin kapanış saati olan 21:00’den sonra açık olan ön kapıdan girdiğini, yukarı spor salonuna çıktığını hemen aşağı inmesine rağmen dışarıda kaldığını anlattı.

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler