Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAsayişManavgat'ta öğrencisini taciz eden antrenör tutuklandı

Manavgat’ta öğrencisini taciz eden antrenör tutuklandı

Manavgat’ta bir futbol okulunda antrenör olan S.A., 14 yaşındaki erkek öğrencisine cinsel içerik gönderip taciz edince tutuklandı.

Manavgat’ta meydan gelen olayda, bir futbol okulunda futbol antrenörlüğü yapan S.A., okula devam eden 14 yaşındaki adı açıklanmayan bir erkek öğrenciye sosyal medya uygulaması üzerinden cinsel amaçlı yazı yazarak gönderdi. Yaklaşık 5 ay boyunca öğrenciye mesaj atan, telefon açan ve antrenmanların öncesi ve sonrasında fiziksel olarak çeşitli yerlerine dokunması üzerine adı açıklanmayan öğrenci yaşadıklarını ailesine anlattı.  Durumu öğrenen ailesi jandarmaya başvurarak şikayette bulundu.

ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Ailenin suç duyurusunun ardından Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Öğrencinin Çocuk İzlem Merkezi’nde uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde ifadesinin alınmasından sonra şüpheli S.A. perşembe günü jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Jandarma karakolundan ifade veren şüpheli S.A. işlemlerinin tamamlanmasının ardından dün adliyeye sevk edildi. Cumhuriyet savcısı tarafından sorgulanan şüpheli S.A., sevk edildiği sulh ceza hakimi tarafından ‘cinsel istismar’ tutuklandı.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın