Salı, Ocak 31, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgatManavgat'ta okul müdürleri toplantısı

Manavgat’ta okul müdürleri toplantısı

 

Mithat ABAKAN/MANAVGAT, (DHA) – MANAVGAT Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan okul müdürlerine yönelik 2022-2023 eğitim yılı Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz başkanlığında Namık Karamancı Fen Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya şube müdürlerinin yanı sıra ilçede bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerin müdürleri katıldı. Toplantıda konuşan Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, geçen eğitim ve öğretim yılının değerlendirmesini yaptı. Covid-19 salgını ve geçen yıl Manavgat’ta yaşanan Türkiye’nin en büyük orman yangının meydana getirdiği travmaya rağmen başarılı bir dönem geçirdiklerini söyleyen Müdür Türköz, 2022- 2023 eğitim yılına ilişkin yapılan planlamaları anlattı. Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, bu eğitim ve öğretim döneminde Manavgat’ta daha başarılı olacaklarına dair inancını dile getirdi.

Toplantıya katılan şube müdürleri de kendi sorumluluk alanlarıyla ilgili bilgi verirken, okul müdürleri ise görüş ve temennilerini belirtti.

FOTOĞRAFLI

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler