Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaEkonomiManavgat’ta Party Consept mağazası açıldı

Manavgat’ta Party Consept mağazası açıldı

Günümüzde giderek artan doğum günü kutlamaları, diş çıkarma partisi, ilk adım gibi birçok günde anne ve babalar parti düzenleyerek o günü ölümsüzleştirmek istiyor. Fakat bu özel günleri ölümsüzleştirmek, anne ve babalar için hiç te kolay değil.

İletişim çağında kreatif organizasyonları görüp izleyen çocuklarımızı memnun edebilmek her geçen gün zorlaşıyor. Çünkü kusursuz bir organizasyonda süreç hayal kurmakla başlıyor. Yaş gurubuna göre detaylı araştırıp bir konsept oluşturmak ise ikinci aşama. Sonra nereden temin edebilirim sorusuyla biten uzun bir ihtiyaç listesi. Listenizdeki ürünlerin parti temanıza uygun olması ise daha büyük önem taşıyor.

PARTY CONCEPT YANINIZDA

Geçtiğimiz günlerde Organizasyon Dünyası bünyesinde kapılarını açan Party Concept bütün bu süreçleri anne ve babalar için eziyet olmaktan çıkardığı gibi uzun ihtiyaç listesini de ayaklarına taşıyor. Organizasyon Dünyası sahibi Yusuf Coşkun, aklınıza gelebilecek her türlü konsept kutlama partilerinde ihtiyaç duyulan  sarf malzemelerinin Party Concept bünyesinde bulunduğunu belirtti.

Party Consept mağazasını açan Organizasyon Dünyası sahibi Yusuf Coşkun

BİR MASALIN İÇİNDE HİSSEDİYORSUNUZ

Kapıdan içeriye girdiğinizde kendinizi adeta bir masalın içerisinde buluyorsunuz. Erkek ve kız çocukları için yüzlerce farklı konseptler mevcut. Hayalinizdeki ve çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanlarından tutun da gönül verdiği takıma kadar. İster eksiklerinizi tamamlayabiliyor, isterseniz sıfırdan yeni bir konsept oluşturabiliyorsunuz. Ancak tek bir soruyu yanıtlamanız isteniyor, Kız mı Erkek mi?

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Eksiksiz ve güzel bir organizasyon için her geçen gün yeni trendlerle yenilenen reyonlarda gördükçe hatırlıyor şu da olsun demekten kendinizi alamıyorsunuz. Balon, süsler, partide kullanılacak bardak ve tabaklar dahil birçok detay, iyi ki buraya gelmişim hissi uyandırıyor.  Kişiye özel tasarımlar, renkli, sevimli ve neşeli figürler, çocuğunuzun en özel gününü etkili bir organizasyona çeviren kahramanı yapıyor sizi.

PARTY CONCEPT ÜRÜNLERİ PASTANELERDE

Pandemi süreciyle birlikte geciken – ertelenen organizasyon ve partiler daha çok evlere taşındı. Butik organizasyonlar ön plana çıktı. Bu durum ise parti malzemelerine talebi arttırdı. Bu süreçte vatandaşa daha yakın olan firmalar ise fark yarattı. Party Concept, pandemi sürecinde ürünlerine ulaşılabilirliği kolaylaştırmak amacıyla yeni işbirlikleri oluşturdu. Vatandaş bugün doğum günü organizasyonlarının olmazsa olmazı olan pastaların temin edildiği kentin seçkin pastanelerinde Party Concept’in ürünlerin rahatlıkla ulaşabiliyor.

Bİ DÜNYA PARTİ, Bİ DÜNYA MALZEME

Party Concept’ in ürün gamı yetişkinler içinde oldukça zengin. Hayatının en önemli kararını vererek yola çıkanlar tüm ihtiyaçlarını artık tek bir noktada çözüme ulaştırabiliyor.  Party Concept, düğün, nişan, söz, kına, sünnet, doğum günü, baby shower törenleri dahil ,nikah şekerinden davetiyeye binlerce farklı ürünü tek adreste bulma imkanı sağlıyor.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın