DOLAR 18,8383 % 0.1
EURO 20,3282 % -1.12
GRAM ALTIN 1.128,47 % -2,34
ÇEYREK A. 1.845,04 % -2,34
BITCOIN 447.214 -0.532
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

MHP İlçe Başkanı Enhoş’tan Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, “Türk milleti, terör ve bölücülükle önünü kesmeyi planlayan siyasi zillet lobisine müstahak oldukları demokratik dersi verecek” dedi.

MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yaptığı açıklamayla kutladı. Başkan Enhoş, Cumhuriyet’in, 99 yıl önce kutlu ve yüksek bir mücadelenin hak edilmiş mükafatı olarak ilan edildiğini hatırlattı. Türk milletinin parlak geleceğini kendi iradesiyle inşa ettiğini belirten MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, “Türkiye Cumhuriyeti, sömürgeci güçlere karşı muazzam bir dirilişin, muhteşem bir dirayetin eseri olarak bu vatanın evlatları tarafından kuruldu.  Cumhuriyetimiz, tam bağımsızlık onuru kurtuluşumuzun inanç kaynağı, kuruluşumuzun itibar sancağı olarak tıpkı bir bayrak gibi milli gönüllerde dalgalandı” dedi.

CUMHURİYET ŞANLI BİR MÜCADELENİN RUHUDUR

Milli mücadelenin haklı ve haysiyetli bir duruşun adı, Cumhuriyet’in ise bu şanlı mücadelenin ruhundan doğan, geçmişi gelecek özlemleriyle birleştiren fazilet timsali, milli egemenliğin tesis ve tecessüm zirvesi olduğunu vurgulayan Başkan Enhoş, “Vatanımızın işgalini reddederek Cumhuriyet’e giden yolları açan büyük Türk milleti, şimdilerde aynı inanç ve azimle terörün kökünü kazıma hedefine odaklanmıştır. Mandacıların ve esarete hayranlık duyanların izinden yürüyenler terörle mücadeleye karşı gelen kimliksizlerdir. Türkiye’nin haklı davasını karalamayı siyaset zannedenler Anadolu’ya kapanıp, zillet ve hıyanete sessiz kalınmasını, bölücülere tepkisiz durulmasını dayatan, bunu da demokrasi maskesiyle servis eden millet ve vatan muhalifleridir. Bunlar aynı zamanda Türkiye karşıtlarıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasını yağmalayanlar maalesef Türkiye düşmanlarıyla aynı hizadadır. Geçmişte düşmana ganimet olmayan Türk milleti, terör ve bölücülükle önünü kesmeyi planlayan siyasi zillet lobisine de müstahak oldukları demokratik dersi mutlaka verecek, menfur emeller bir kez daha kursaklarda kalmaya mahkum olacaktır”

MHP Manavgat İlçe Başkanı Enhoş, “Türk milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, milli mücadele kahramanlarına, muhterem şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, Cumhuriyet’in ilelebet var olacağını kararlılıkla vurguluyorum” dedi.


Warning: Illegal string offset 'ozellikler_videOzet' in /home/u753624172/domains/akdenizpazar.com/public_html/wp-content/themes/theHaberV7/dosyalar/singlesablon/single-videogaleri.php on line 132

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, “Türk milleti, terör ve bölücülükle önünü kesmeyi planlayan siyasi zillet lobisine müstahak oldukları demokratik dersi verecek” dedi. MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yaptığı açıklamayla kutladı. Başkan Enhoş, Cumhuriyet’in, 99 yıl önce kutlu ve yüksek bir mücadelenin hak edilmiş mükafatı olarak ilan […]

29 Ekim 2022 - 13:08