DOLAR 18,8383 % 0.1
EURO 20,3282 % -1.12
GRAM ALTIN 1.128,47 % -2,34
ÇEYREK A. 1.845,04 % -2,34
BITCOIN 445.000 -0.524
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

MHP kongresi 20 Eylül’de yapılacak

Son Güncelleme :

26 Ağustos 2020 - 11:38

MHP kongresi 20 Eylül’de yapılacak

MHP Manavgat İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresi 20 Eylül’de Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. MHP İlçe Başkanı Nooman Enhoş, ilçe başkanlığı için kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manavgat İlçe Kongresi öncesinde açıklamada bulunan Başkan Nooman Enhoş, dünyayı ve Türkiye’yi etkileyen Covid-19 salgınının çok ciddi bir tehdit olduğunu söyledi. Başkan Enhoş, “Sağlık Bakanlığından ve Bilim Kurulu’ndan yapılan açıklamalar tehditin boyutunu anlatıyor. Vatandaşlarımızın Covid-19’u ciddiye alarak, yetkililerin açıkladığı tedbirlere uymalarını istiyoruz. Bu tehlikeden maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek kurtulabiliriz” dedi.

COVİD-19 KURALLARINA UYGUN KONGRE

MHP Manavgat İlçe Teşkilatı kongresinin de Covid-19 şartları altında yapılacağını anlatan Başkan Enhoş, “Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun görüşleri ve genel merkezimizin talimatları doğrultusunda kongremiz sosyal mesafe kurallarına göre yapılacak olup, Covid-19 tedbirleri nedeniyle salona sadece delegelerimizin katılımlarıyla ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecek” diye konuştu. Başkan Enhoş, salon girişinde delegelere ve diğer görevlilere maske dağıtılacağını ve dezenfektan ünitelerinin olacağını söyledi.

BAŞKAN ENHOŞ: ‘YENİDEN ADAYIM’

Kongrede ilçe başkanlığı için yeniden aday olduğunu da açıklayan Başkan Enhoş, şunları söyledi:

“Genel merkezimizin ve il başkanlığımızın oluruyla 20Eylül’de Atatürk Kültür Merkezi’nde yapacağımız kongremizde ilçe başkanlığına yeniden aday oldum. İnşallah yapacağımız kongremiz, vatanımıza, milletimize, Manavgat’ımıza hayırlı olur. Birde kongre salonuna Covid-19 nedeniyle ülküdaşlarımızı ve partililerimizi maalesef alamayacağız. Bundan dolayı çok üzgünüz. Umud ediyorum ki, ülküdaşlarımız ve partililerimizle Covid-19’da sonra nice toylarda ve toplantılarda bir araya geleceğiz”