Salı, Ocak 31, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgatMHP’li Enhoş: “Geleceğin süper gücü Türkiye’dir”

MHP’li Enhoş: “Geleceğin süper gücü Türkiye’dir”

Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajda, 2023 yılında sağduyunun, saygı kültürünün, sorumluluk ruhunun, kaynaşma ve kucaklaşma şuurunun hakim olmasını diledi.

MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, 2023 yılıyla birlikte Atatürk ve silah arkadaşları tarafından kurulan cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının başlayacağını hatırlatarak, “Türkiye’nin büyüme, kalkınma, yükselme ve kronik sorunlarından kurtulma iradesini baltalamak için tetikte bekleyen, teyakkuz halinde olan çevreler vardır ve bunlar 2023 yılında da rahat durmayacaklardır. Çünkü 2023 hedefleri iç ve dış çıkar gruplarını, melanete ve meskenete düşmüş siyasi anlayışları bir yanda tedirgin ederken diğer yanda da korkuya sevk etmektedir. Ancak korkunun sonu, korkaklığın sonucu yoktur.  2023 yılında Türk milleti oyuna düşmeyecek, milli birlik ve diriliş ruhu ayağa kalkarak ülkesine, bayrağına, bağımsızlığına, vatanına sahip çıkacaktır” dedi.

GELECEK TÜRK MİLLETİ’NİN

Başkan Enhoş yeni mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Pergelin çivili ayağı başkent Ankara’da olmak kaydıyla, Türkiye’nin hem bölgesinde hem de dünyada pırıl pırıl parlayan, istikrarlı, güvenli, güvenilir ve çok daha gelişmiş bir ülke olacağına da yürekten inanıyorum. Gelecek Türk milletinindir. Geleceğin süper gücü Türkiye Cumhuriyeti’dir.

2023 yılının sağduyu, saygı kültürü, sorumluluk ruhu, kaynaşma ve kucaklaşmayı getirmesini temenni ederken, Manavgatımıza, ülkemize ve bütün insanlığa hayırlara vesile olmasını dilerim”

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler