Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAntalyaManavgatOkullararası voleybol heyecanı başlıyor

Okullararası voleybol heyecanı başlıyor

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Voleybol Yıldız Grup Yarışmaları başladı. Manavgat’ın da bulunduğu 9 merkezde yapılacak müsabakalarda 108 yıldız kız ve 89 yıldız erkek takımı mücadele edecek.

Antalya, Manavgat, Artvin, Bartın, Eskişehir, Malatya, Manisa, Tekirdağ, Van ve Yozgat merkezlerinde eş zamanlı olarak yapılacak olan 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Voleybol Yıldız Grup Yarışmaları pazar günü sona erecek. 108 yıldız kız ve 89 yıldız erkek takımının katıldığı müsabakalar 9 merkezde 3’er grup üzerinden tek devreli lig usulüne göre yapılacak. Müsabakalarda gruplarında birinci olan 27 takım, bir önceki yıl ilk dört dereceyi paylaşan illerin takımları ve KKTC’den katılacak bir takımla, 32 takımın mücadele edeceği yarı finallere katılmaya hak kazanacak.
Manavgat grubunda mücadele edecek 13 ilden 23 takımın kura çekimi ve fikstürü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya, Antalya Okul Sporları Tertip Komitesi üyesi Yavuz Dorul ve takım antrenörlerinin katılımıyle Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın