DOLAR 18,8383 % 0.1
EURO 20,3282 % -1.12
GRAM ALTIN 1.128,47 % -2,34
ÇEYREK A. 1.845,04 % -2,34
BITCOIN 444.559 -0.822
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Saraçlı Mahallesi’ne kapalı alan

  MANAVGAT, (DHA) – MANAVGAT Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla son olarak Saraçlı Mahallesi’nde başlatılan kapalı alan yapımı …

Son Güncelleme :

05 Eylül 2022 - 15:37

Saraçlı Mahallesi’ne kapalı alan

 

MANAVGAT, (DHA) – MANAVGAT Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla son olarak Saraçlı Mahallesi’nde başlatılan kapalı alan yapımı tamamlandı.

Manavgat Belediyesi kırsal mahallelerde vatandaşların düğün, nişan, mevlit gibi etkinliklerde toplanma alanı olarak kullanabilecekleri kapalı etkinlik alanları yapımına tüm hızıyla devam ediyor. 226 m2’lik kısmı, Ömer Kır, Ayşe Kır ve varisleri tarafından bağışlanan toplam 310 m2’lik alanda kapalı alanın yapılması, mahalle halkında büyük memnuniyet oluşturdu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte Saraçlı Mahallesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Mahalle halkı Başkan Şükrü Sözen’i büyük bir nezaketle karşıladı. Başkan Şükrü Sözen, mahalle halkıyla uzun uzun sohbet gerçekleştirdi. Kapalı alanda yapılan toplantıda mahalleliler Başkan Şükrü Sözen’e teşekkürlerini iletti. Alanı bağışlayan Kır ailesine teşekkür eden Başkan Şükrü Sözen, “Saraçlı Mahallesi’ni önemsiyoruz. Kapalı alanların önemini biliyoruz. Köylerimizdeki vatandaşlarımız düğünde derneğinde bir araya gelmek için kapalı alanlara ihtiyacı var. Bu mahallemizde de ihtiyaç vardı. Merkeze yakın bir yerde yapma ihtiyacı hasıl oldu. Kendimize ait bir yer olmadığını tespit ettik. Aile fertleri hiçbir bedelsiz bu alanı bağışladılar. Çok büyük özveridir. Bütün Kır ailesi fertlerine bütün kalbimle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Manavgat Belediyesi hemşehrilerine yetecek büyük bir belediyedir. Bütün mahallelerimizde kırsal kesime verdiğimiz önemden dolayıdır ki bu kapalı alanları ve muhtar evlerini tamamlamaya gayret ediyoruz. Köylerimizdir tarımı ayakta tutan. Tüm mahalle halkımıza hayırlı olsun” dedi.

FOTOĞRAFLI