DOLAR 18,8383 % 0.1
EURO 20,3282 % -1.12
GRAM ALTIN 1.128,47 % -2,34
ÇEYREK A. 1.845,04 % -2,34
BITCOIN 448.678 -0.358
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Ulualan toplantısında kim ne dedi, ne konuştu?

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla Ulualan bölgesine yapılacak olan yatırımlarla ilgili yapılan toplantının selamlama konuşmaları hariç tam video kaydını yayınlıyoruz.

Manavgat’ın Titreyengöl Mevkii’nde bulunan Port River Otel’de düzenlenen toplantıya, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un yanı sıra Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ak Partili milletvekilleri İbrahim Aydın, Tuba Vural Çolak, Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, siyasi partilerin ilçe başkanları, TÜROOFED Başkanı Sururi Çorabatır, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, meslek odaları başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılan toplantı, gazetecilerin katılanlardan kısa bir görüntü alınması ve fotoğraf çekilmesinin ardından basına kapalı devam etti.

Toplantıda, yapılan selamlama konuşmalarının ardından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bir konuşma yaptı. Çavuşoğlu’nun konuşmasının ardından Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Yılmaz, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ayrı ayrı sunum yaptı.

Sunumların ardından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun moderatörlüğünde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy katılımcıların sorularını cevaplandırdı.


Warning: Illegal string offset 'ozellikler_videOzet' in /home/u753624172/domains/akdenizpazar.com/public_html/wp-content/themes/theHaberV7/dosyalar/singlesablon/single-videogaleri.php on line 132

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla Ulualan bölgesine yapılacak olan yatırımlarla ilgili yapılan toplantının selamlama konuşmaları hariç tam video kaydını yayınlıyoruz. Manavgat’ın Titreyengöl Mevkii’nde bulunan Port River Otel’de düzenlenen toplantıya, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un yanı sıra Antalya Valisi Ersin […]

07 Temmuz 2020 - 18:03