Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaTürkiyeAntalyaVali Ersin Yazıcı, vatandaşlarla iftar yaptı

Vali Ersin Yazıcı, vatandaşlarla iftar yaptı

 

ANTALYA,(DHA) – VALİ Ersin Yazıcı ve eşi Hanife Yazıcı, Konyaaltı Öğretmenevi’ndeki vatandaşlarla iftar açıp, sohbet etti.

Ramazan ayında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Vali Ersin Yazıcı ve eşi Hanife Yazıcı, Konyaaltı Öğretmenevindeki vatandaşlarla buluştu. İftar programına Konyaaltı Kaymakamı Kamil Köten, İl Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya ve İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan eşlik etti. Program kapsamında Konyaaltı Öğretmenevine gelen Vali Yazıcı ve eşi Hanife Yazıcı, iftar saatine kadar yurdun bahçesindeki vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra eşiyle birlikte yemekhaneye geçen Vali Yazıcı, sıraya girip vatandaşlarla birlikte yemeklerini aldı. İl Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya’nın yaptığı dua ve sonrasında okunan akşam ezanıyla birlikte oruçlar açıldı.

VATANDAŞLARLA SOHBET

Yemekten sonra vatandaşlarla sohbet eden Vali Yazıcı ve eşi Hanife Yazıcı, vatandaşların taleplerini, sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi. Ramazanın bolluk ve bereket getirmesi dileğinde bulunan Vali Yazıcı, hayırlı Ramazanlar dileğinde bulundu.(DHA)

FOTOĞRAFLI

RELATED ARTICLES
- Advertisment -