Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAntalyaYağışlar başlayınca Kemer Belediyesi mazgalları temizliyor

Yağışlar başlayınca Kemer Belediyesi mazgalları temizliyor

KEMER Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri müdürlükleri, Kemer genelindeki mazgalların temizliğini yapıyor. Yağış nedeniyle tıkanan mazgalları açan belediye ekipleri, ilçede yaşanabilecek herhangi bir su ve sel baskını karşısında tedbir alıyor.

Havaların soğuması ve yağışların başlamasıyla ilçe genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden belediye ekipleri, olası bir su ve sel baskınına karşı tedbir alıyor. Belediye ekipleri, su baskınlarının yaşanabileceği bazı bölgelerde tıkanan mazgalların temizliğini yapıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye ekiplerinin ilçe genelindeki mazgalların temizliğini yaptığını söyledi. Herhangi bir olumsuz duruma mahal vermemek için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak ilçemiz genelinde tıkanan mazgalların temizliğini yapıyoruz. Kış aylarının başlamasıyla beraber yağışlarda yavaş yavaş şiddetleniyor. İlçemizde su ve sel baskınlarına karşı tedbir almak için mazgallarımızı sürekli temizliyoruz. Kemer için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın