DOLAR28,9919% 0.23
EURO31,2252% -0.16
STERLIN36,3918% -0.22
FRANG32,9603% -0.25
ALTIN1.866,62% -1,07
BITCOIN1.277.000-0.269

Yalı Çapkını 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’le Birlikte Yalıya Dönecek Mi?

la götürmek isterken Kazım’dan tokat yiyor. Yalı Çapkını 28. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Seyran, Ferit’le birlikte yalıya dönecek mi?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yalı Çapkını 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Seyran Ferit’le Birlikte Yalıya Dönecek Mi?

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 27. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Halis ağa, Seyran’ın yine evi terk ettiğini duyunca o anda yanında olan Kazım’a, akşam Seyran’ın evde olmasını istediğini söylüyor. Kazım, eve gidince eve dönmek istemeyen Seyran’ı dayaktan geçiriyor. Zerrin, Kazım’la konuşup ona, kızı boşanırsa büyük tazminat alabileceğini söylüyor. Kazım’ın aklına bu iş yatıyor ve Halis’in karşısına çıkıp bu işin bittiğini söylüyor. Ferit, Seyran’ın yanına gidip onu zorla götürmek isterken Kazım’dan tokat yiyor. Yalı Çapkını 28. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Seyran, Ferit’le birlikte yalıya dönecek mi?

Seyran Ferit’le Birlikte Yalıya Dönecek Mi?

Yalı Çapkını 28. bölüm 1. fragmanında; Kazım’ın attığı tokatla birlikte Ferit yere düşüyor. Ayağa kalktıktan sonra Kazım ondan hemen evinden gitmesini istediğini söylüyor. Ferit ise, Seyran’a elini uzatıp ona, her şeye rağmen elini uzattığını birlikte oradan gitmek istediğini söylüyor. Seyran, Ferit’le birlikte yalıya dönecek mi? Yoksa, babasının istediği gibi ondan boşanacak mı?

İşte Yalı Çapkını 28. bölüm 1. fragmanı…

YALI ÇAPKINI 27. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İfagat, Seyran’ın Ferit’le tartışıp evi terk ettiğini Zerrin’in yanındayken öğreniyor. Pelin’e elini öptürüp eğer Ferit’i istiyorsa biraz beklemesini söylüyor. Halis ağaya da Seyran’ın evi terk ettiği haberi geliyor. Çok sinirlenen Halis ağa Kazım’a, gelin değil oyuncak mı aldıklarını söyleyip, akşam iftar sofrasında Seyran’ın evde olmasını istediğini söylüyor.

Kazım o sinirle eve gidiyor. Seyran’ın Ferit’le ayrılmak istediğini o eve dönmek istemediğini öğreniyor ve kızını döndürmek için dayaktan geçiriyor. Seyran ölse de o eve dönmeyeceğini söylüyor. Kazım Halis ağayı arayıp kızının rahatsız olduğunu ertesi gün onu kendi elleriyle getireceğini söylüyor.

Pelin, Ferit’in çok sevdiği arkadaşı Gülşah’ı bulup ondan Ferit’le kendisini bir araya getirmesini istiyor. Ferit, bu arada Abidin ile Suna arasındaki aşkı öğreniyor. Abidin’in üzerine yürüyen Ferit ondan bunun hesabını soruyor. Abidin, artık o yalıda çalışmak istemiyor.

Suna’nın görücüleri Kazım’ı arıyor. Kazım, halasıyla konuşup kararlarını onlara bildireceklerini söylüyor. Zerrin Kazım’ı bulup ona, Ferit’in kız arkadaşının annesi olduğunu, eğer Seyran Ferit’le boşanırsa büyük tazminat ve nafaka alması için elinden geleni yapacağını söylüyor.

Kazım’ın aklına bu iş yatıyor ve doğruca yalıya gidip Halis ağanın karşısına çıkıyor. Ona, kızını ikna edemediğini, boşanmak istediğini söylüyor. Halis ağa, Kazım’ın niyetinin para koparmak olduğunu anlayıp ona ne istediğini soruyor. Kazım, Halis ağanın sinirlendiğini görünce yalıyı terk ediyor.

Eve gidip Seyran’a, bu boşanma işini onayladığını söylüyor. Durumu öğrenen Ferit, Seyran’ın yanına gidip onu almadan oradan gitmeyeceğini söylüyor. Kazım ise Ferit’e, tokat atıyor.

Yalı Çapkını 27. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ferit Seyran’dan Vazgeçmiyor!

Kaynak: Magazin Haberleri

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.