Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAsayişManavgatlı Adem Şevik evinde ölü bulundu

Manavgatlı Adem Şevik evinde ölü bulundu

ANTALYA’nın Manavgat ilçesi Taşkesiği Mahallesi Arpatlı Mevkii’nde yalnız yaşayan Adem Şevik (42) ağabeyi tarafından evinde ölü bulundu

Manavgat’ın Taşkesiği Mahallesi’nin Arpatlı Mevkii’nde tek başına yaşayan ve bekar olan Adem Şevik, dün saat 21:00 sıralarında eve gelen ağabeyi Ali Şevik tarafından salonda ölü bulundu. Ali Şevik’in haber vermesiyle olay yerine gelen mahalle muhtarı Hasan Sarıkaya’nın haber vermesiyle olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Adem Şevik’in birkaç gün önce hayatını kaybettiği belirlendi. Adem Şevik’in başında yara izi olduğu, sıcak hava sebebiyle cesedinin şiştiği belirlendi. Yapılan incelemenin ardından Adem Şevik’in cenazesi kesin ölüm sebebini belirlenmesi amacıyla Antalya Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI

Ağabeyi Ali Şevik, kardeşinin psikolojik sorunları olduğunu, bir süre önce birlikte yaşadığı annesini dövdüğünü, bunun üzerine annesinin Konya’da yaşayan üvey kardeşlerinin yanına gittiğini söyledi. Kendisinin Sülek Mahallesi’nde yaşadığını anlatan Ali Şevik, “Bugün akşam saatlerinde bir işim vardı, köye geldim. Bu sırada kardeşime de ne yapıyor diye bir bakayım dedim. Eve geldiğimde salonda yatıyordu. Hemen muhtarı aradım” dedi.  Kardeşinin psikolojik sorunları haricinde fiziksel bir rahatsızlığının olmadığını ve anlatan Ali Şevik, “Kardeşimin kötü alışkanlığı yoktu. Son 2-3 senedir de sigara ve alkole ama alkolik değildi” dedi. Ali Şevik kardeşini aynı daha önce 2 defa yaktığını söyledi.

HERHANGİ BİR İŞİ YOKTU

Taşkesiği Mahallesi Muhtarı Hasan Sarıkaya’da, eve geldiğinde kokudan giremediğini anlatarak, “Hemen jandarmaya haber verdim, onlar geldi. Adem’in psikolojik sorunları vardı. Onu belediyede işe yerleştirdim ama durmadı geldi. Daha önceden annesiyle birlikte yaşıyorlardı. Annesini dövdüğü için, annesi Konya’ya gitti” diye konuştu. Adem Şevik’in herhangi bir işinin olmadığını söyleyen muhtar Sarıkaya, “Ormanda defne, keçiboynuzu toplar satardı” dedi.

Facebook'la yorum yapın

POPÜLER HABERLER

Son dakika haberler

Facebook'la yorum yapın